| Maryanoo a întrebat:

Cine locuieste in Italia si are net Vodafone cu router wireless? Ma puteti ajuta cu niste informatii?

Răspuns Câştigător
| HappY_5445 a răspuns:

Eu locuiesc in Italia! din spuse am inteles ca nu e chiar tare bun! au avut cam toti probleme cu netul de la Vodafone pentru ca le ajungea boleta cam la o suta si ceva de euro! Eu personal sunt abonata la fastweb si sunt foarte multumita! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Maryanoo explică (pentru HappY_5445):

Cum este internetul de la Fastweb? Cat platesti pe luna si ce viteza ai?

1 răspuns: