| girl12 a întrebat:

Cine ma ajuta/imi da un discurs pentru sfarsitul clasei a 8-a? pot sa platesc pentru asta

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Poti scrie despre fiecare in parte cate deva de exemplu:
Dana, cand ai venit in classa erai ft timida, neam obisnuit mult cu tine...
Ionut, te admiram pentru inteligenta ta bla bla bla si asa mai departe...

Am convietuit atatia ani! Poate Ne-am jignit cateodara, am ras unii de altii, ne-am barfit intre noi, insa am plans si am suferit impreuna, am reusit sa supravietuim si sa ne adaptam unii cu ceilalti.
Acum insa plangem...Lacrimi de dor, lacrimi de bucurie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu

| buburuza_7847 a răspuns:

Eu zic sa faci o prezentare ppt cu poze din gimnaziu.cu glume. cu replici amuzante de`ale colesilor/profesorilor si cu o melodie pe fundal de animatie sau una tristawinkingsucces!