| BiancaMo a întrebat:

Imi puteti da un exemplu de discurs pentru sfarsitul clasei a8-a? Va rog!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnule director, stimat auditoriu, dragi profesori si colegi:
O noua fila din copilaria noastra se sfarseste astazi. Ne vom aminti cu drag de ea toata viata, cu toate cunostintele si intamplarile frumoase cuprinse in ea.
Se incheie acest an scolar, in prag calduros de vara, ducand cu el...
...mai departe poti sa te lansezi, sa vorbesti ineptii, barfe, chestii, ca oricum deja i-ai adormit pe toti
In incheiere, va multumesc pentru atentia acordata, si propun sa cantam impreuna imnul nostru de suflet : "Ani de Liceu" (aici bagi caseta cu melodia, si toata lumea danseaza)

| BiancaMo explică (pentru anonim_4396):

Iti multumescc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BiancaMo):

Vezi ca eu mai pe la final o dadusem pe gluma nitel rolling on the floor

| BiancaMo explică (pentru anonim_4396):

Mi-am dat seama...dar inceputul e chiar interesant.