| AlinaDaniela a întrebat:

Cine ma ajuta sa adun like-uri la o pagina de pe facebook? Cine ma ajuta cu adevarat dau funda.

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Dincolo de impartitul linkurilor te poti folosi de uneltele Google Apps. Poti alege de asemenea sa colaborezi cu un PR care te va ajuta mult. Poti opta pentru functia ''sponsored stories'' a celor de la Facebook. Raportul calitate pret e extraordinar. Trebuie apoi sa ai grija cu postarile. Intre 3-5 pe zi, in timpul orelor de varf, dimineata (1 singura) respectiv in intervalul orar 20-23. Postari care sa nu depaseasca 50 de cuvinte (daca se poate insotite de poze, care ofera acel '' impact vizual'').

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri