| GabyGabbryella a întrebat:

Vreau sa-i fac prietenei mele un cadou, dar din pacate nu stiu ce! Ma puteti ajuta? Va rog foarte mult!

Răspuns Câştigător
| papusika34 a răspuns:

Pai fai tu o bratara a prieteniei, i-ai o bluza si cati ani face, atatea garoafe sa ii iei! Sa stii ca se va bucura foarte mult! La mine a merswinking!

4 răspunsuri:
| Eleenaa a răspuns:

Un lantisor, o bratara, un ursulet de plus, personalizeaza o perna. Sper ca te-am ajutat. Funda?:*

| Vrenghea_Ioana_1992 a răspuns:

Pai...,cu ce ocazie ii vei darui cadoul?

| Vrenghea_Ioana_1992 a răspuns:

Un ceas si un buchet de trandafiri, de exemplu daca implineste 22 de ani:21 de trandafiri albi si 1 rosu. Sper ca te ajuta!big grin

| DenisaDobrev a răspuns:

Pai cred caun ceas sau o bratara ar fi [potrivita cred, ex de la Meli Melo sunt super : Sper ca am fost de ajutor:d