| Roxynutza_7660 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu o compunere la psihologie pe tema : Ce-ar fi viata fara memorie? Funda big grin plz

Răspuns Câştigător
| Ayna a răspuns:

Porneste de la ideea ca viata ar fi fara sens.Viata fara memorie e ca si cum fiecare ar fi un copil fara ajutor si sustinere, care in fiecare zi s-ar naste din nou.Numai trecind prin viata de zi cu zi, culegind experiente si concluzii putem crea viitorul. Dar daca acest fundament s-ar prebusi in negura uitarii; viitorul este fatal!
Succese!

1 răspuns: