| Cosminbs007 a întrebat:

Salut, daca ma poate ajuta cineva in legatura cu facebookul va rog frumos. Am facut din greseala inca un cont pe acelasi numar de telefon asa, cand m-am deconectat de la primul nu m-am mai putut conecta asa ca am sters al doilea cont dar am uita parola de la primul. Il mai pot recupera? Este un cont important, dau funda.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pai da clic pe: cont uitat (forgot acount) apoi introduci adresa de email folosit la acel cont!