| dalmma a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu cateva tunsori pentru parul lung?
dau funda la cine are cele mai multe tunsori happy

7 răspunsuri:
| dalmma explică (pentru վፀiፀፀ):

Si eu ma gandeam la al doilea dar nu stiu cum mi-ar sta sad

| վፀiፀፀ a răspuns (pentru dalmma):

Uita-te in oglinda si in cearca sa ti`l asezi ca freza si vezi cum ti-ar sta.winking. Eu devreo 3 ani ma tund singura pentru ca la coafor nu`mi place si asa ma fac exact cum vreauhappy

| dalmma explică (pentru վፀiፀፀ):

Nici mie nu imi place cum ma tund la coafor sad

| Ramypapushik a răspuns:

Buna, pentru parul lung as zice sa te, tunzi in -scari

| DaEuSuntCelCareScrie a răspuns:

NU e neaparat sa ai o tunsoare anume. uiate-n oglinda.si cu foarfeca-n mana .dezlantuie-te.Imparte parul in 3 sectiuni : 1.DE la mijlocul urechii 2.De la linia sprancenei 3.Tot ce a mai ramas! Pe 1 o tai mai lunga pe a 2 mai scurta si pe a 3 si mai scurta pe urma te uiti per total si tai ceea ce crezi.laughinghappy eu asa fachappy