| Mircik a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste nume messhappydau funda!

5 răspunsuri:
| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

Pai okeeeee...
battle_both
never.land
lazzy_bo.y
you.me_love [ daca ai gaajik]
raffaello. PpTs
Te.adoour
cold_play
biitzii.biitza
Pai te-am ajutat mai mult de atata nu stiw

| Mircik explică (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

Thx, PpTs iti place? e creatia mea proprie- in traducere pipets, e un rusism

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns (pentru Mircik):

Uitee \m/ te-am ajutaath. daca iti place vreunu sau nup.e problema ta.nu ma intereseaza ce traducere are.cu cat mai potsin a cui inventiee este.ashaa k.nu imi pasa.La revedeere! wave si app am vrut ca sa aiba logika sh cu numele tau.Aloo gandim si noi un pic?

| Mircik explică (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

Nu am sps nimic raulaughing da [pa!

| NeUrOnNNN a răspuns:

De pinde ce nume vrei de baiat de fata... presupun ca de baiat... pai : freez_dech, WeeeKeee, PuSh, WantedBoy, g3n1uS, k1d. eu ti-am dat niste exemple acum nu stiu daca vrei alege unul sau nu alege deloc big grin