| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa-mi pun o melodie pe Tumblr?
Adica atunci cand se deschide Tumblr-ul sa inceapa muzica sa cante.
Cine e dispus sa ma ajute sa fac asta, pas cu pas, primeste o funda mare, mare, si multumirile mele, si nu uitati, faceti un om mai fericit. happy :*

1 răspuns:
| Lina1993 a răspuns:

Am gasit aici unul dintre site-uri. Nu mai stiu eu cum am facut, stiu ca am cautat si tutoriale pe Youtube si m-am chinuit o gramada sa ma prind de faza, asa ca nu mai stiu sa-ti spun pas cu pas. Dar mai poti cauta pe net dupa "personalize your tumblr profile" si poate te dumiresti de acolo :D
https://www.wikplayer.com/