| paulpaul25 a întrebat:

Cine mai crede in iubire?

6 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Acela care o si simte

| Ana a răspuns:

Eu

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu/O simplă persoană cu principii complexe/Care consideră că fericirea se găseşte într-o jumătate de suflet/Dar dacă această jumătate de suflet nu îţi este destinată, vei cunoaşte suferinţa supremă/Ce se ascunde în urma unei pure aparenţe/Sunt un simplu înger ce trăieşte în Paradis cu aripile frânte/Cu glasul stins/Fără vlagă/Cu vorbele pecetluite/În amintirea neantului/ Înzestrat într-o simplă vorbă/devalorizată de timp...

| DoOdO a răspuns:

Eulaughing...mrg,in ziua d azi mai ales baieti vor doar sa si. o traga ceea ce pentru unii este foarte enervant...cred ca iubirea adevarata este cea mai importantawinking

| adryana_6228 a răspuns:

Iubire? e un cuvant frumos dar si dureros! iubirea vine si pleaca cand te astepti mai putin! cand iubesti esti un inger care viseaza si e pasnic cand iubirea te tradeaza devii propiul tau dusman si te intrebi'; doamne cu ce am gresit sa merit asta?''' in viata unele intrebari nu au raspunsuri asa ca trebuie sa faci ce iti indica instinctul si inima! bafta dai fundita?big grin

| alesia29 a răspuns:

Nu eu!sad