| MAIA18 a întrebat:

Care mai crede in iubire adevărată?

Răspuns Câştigător
| pqGro a răspuns:

Pai, e cam greu sa mai gasesti iubire in lumea asta. totusi, cea mai mare iubire este iubirea de familie, este si cea mai importanta. e foarte trist ca oamenii au uitat ce e aia sa iubesti cu adevarat. si cea mai trista parte este ca aproape nimeni nu observa.

| MAIA18 explică (pentru pqGro):

Corect! Așa gândesc și eu!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu

| MAIA18 explică (pentru Violleta2022):

Eu numai cred in iubire adevărată! Singurele persoane care te iubesc cu adevărat este familia ta! Bărbații din ziua de azi nu știu ce e aia iubire nu știu să aprecieze o femeie cu adevărat!

| danay72 a răspuns:

Iubirea adevărată exista și când o găsești ești cu adevărat fericit. Aceasa implica mai multe calități, de exemplu nu este geloasă, nu se irita, nu tine cont de răul suferit.Dar trebuie sa ști pe ce criterii sa te bazezi pentru a o găsi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, si acum spui ca barbatii nu mai stiu ce e aia iubire?
Pai c*rvele alea care stau pentru bani sunt asa iubarete?
Si sunt multe d-astea pe unde stau eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

Răspuns utilizator avertizat