| StrutZzZ a întrebat:

Cine poate sa imi spuna ce materii se fac la profil real specialitate stiinte ale naturii si sa imi recomande un liceu din Craiova?
Am media 8.30

1 răspuns:
| Ritsuko a răspuns:

Pai s-au facut deja repartizarile pe licee, la ce anume te referi?(Ai zis ca ai media 8, 30. )Daca vrei din semestrul doi e usor sa te muti, si nu cred ca ai nevoie de medie.A si vorbind de materii, se fac aceleasi materii ca peste tot mai mult sau mai putin dar sunt principale stiintele naturii.Ca liceu ti-as recomanda C.N. Stefan Velovan, e un liceu linistit.