| waXonwaXoff a întrebat:

La liceu mai dam teza? La ce? Si la cate materii? dam ca in cl a8a? 2 materii si una la alegere? sunt la profil stiinte ale naturii real

3 răspunsuri:
| Hassel a răspuns:

Te-ai înscris la un profil, fără să ştii la ce se dau tezele?
Da, normal că se dau teze! La Ştiinţele naturii, se dă teză la română, mate, bio, şi la alegere dintre fizică-chimie

| Ionait a răspuns:

Matematica + Romana + Chimie/Fizica/Biologie (una din cele trei).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca dai teze.
Mate si romana obligatoriu si doua stiinte( dintre fizica, chimie, biologie) la alegere.