| sebigabi20 a întrebat:

Cine poate sa îmi spună ce materii sunt în clasa a 9a la liceul tehnologic "Virgil Madgearu" Iași pe profilul Turism și Alimentație?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Carla22 a răspuns:

E posibil să se fi schimbat anul ăsta ceva, dar eu îți zic ce am avut eu.
Materiile care nu s-au schimbat sunt: română, engleză, franceză, istorie, logică, matematică, fizică, chimie, geografie, biologie, tic, religie
Ce ține de module nu îți pot spune, pentru că aici au băgat ceva nou, dar vei avea cam 3-4 module ce țin de profil

| sebigabi20 explică (pentru Carla22):

Mulțumesc mult.

1 răspuns: