| biskudaemon a întrebat:

Cine poate sa imi zica o poveste de groasa... dar sa fie adevarata sa fie intamplari de ale voastre... FUNDA!

2 răspunsuri:
| Cristinutzzzza a răspuns:

Eram intr-o seara la bunica mea.ea sta la 15 minute de casa mea.am stat la ea pana seara tarziu cand am plecat era deja intuneric. dupa 5 minute apare un barbat in fata mea intrebanduma unde e un magazin i-am spus politicos luatio inainte si la dreapta apoi se va vedea magazinu.ma intorc sa plec iar el m-a prins de mana zicandumi aratami tu ca eu nu stiustraight face am ramas sokata nu stiam ce reactie sa am(fiind seara nu era cam nimeni printre blocuri).m-am tras si am inceput sa fug el a inceput sa fuga dupa mine eram ingorzita ca de ma prinde cine stie cemi face(eu avand 16 ani) la un moment dat am ajuns la interfon el fiind in spatele meu am reusit sa sun repede cand a vazut ca am apasat nr si ca suna mi-a zis incet ce tias face.straight face m-am ingrozit am inceput sa plang pe scari ingrozita de ce oameni exista :-J. FUnda?

| pisymik a răspuns:

Nu este o intamplare de-a mea dar..."Eram intr-o noapte de vara afara si jucam volei cam pe la ora 11:30(noaptea) am aruncat migea si a cazut dupa o masina m-am dus s-o iau si nu mai era acolo eu si cu prietena mea am cautat-o iar peste 30 de minute am gasit-o :Un strain ne-a spus Mingea asta este a voastra? Noi cu incedere am zis big grina! Apoi ne-a aruncat-o noi am mers dupa ea si cand am vrut sa ii multumim strainului nu mai era! Ne-am speriat fiind 2 fete in mijlocul noptii cu un strain ce s-a dovedit a fi o entitate fara suflet! FUNDITA?