| uzzyincateiubeste a întrebat:

Cine poate sa ma ajute?! Vreau sa gasesc o opera literara.este vorba de "Steaua " de Arthur C. Clarke.( The Star - opera este scrisa in engleza...) am nevoie de ajutorul oricarui membru care stie unde as putea sa gasesc aceasta opera.Va rog. Dau fundita happy Multumesc frumos, Uzzy!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Steaua(The Star) este o povestire, care a fost publicata la noi in anul 1985, intr-o culegere de anticipatie pe teme ateiste, la Editura Politica, intitulata "Nici un zeu in cosmos". S-ar putea s-o gasesti la biblioteca ori anticariat. Numai bine!