| papusika_4796 a întrebat:

Cine poate sa ma jute cu ceva statusuri noi, va rog mult, funda

8 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Dati doar copy / paste in casuta de status

* ٩(-̮̮̃•̃)۶

(̾●̮̮̃̾•̃̾) ̿ ̿ ‘̿’\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿̿̿̿ ̿ ̿ (̾●̮̮̃̾•̃̾)

* ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

»-(¯`v´¯)-»andrey»-(¯`v´¯)-»

* ٩(͡๏̯͡๏)۶

(̾●̮̮̃̾•̃̾)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿̿̿̿ ̿ ̿ (•̪●) ̿ ̿ ‘̿’\̵͇̿̿\з=(̾●̮̮̃̾•̃̾)

* ٩͡[๏̯͡๏]۶

٩(●̮̮̃•̃)=/̵͇̿̿/’̿̿ ̿̿ ̿̿’̿’\̵͇̿̿\=(•̃●̮̮̃)۶

* ๑۩۞۩๑

٩(-̮̮̃-̃)۶

-ti fi frica de dragoste inseamna a-ti fi frica de viata, iar cand iti este frica de viata esti pe trei sferturi mort. – Bertrand Russell

iata nu e sentimentala, nu e nici rea, nici buna. Viata e dreapta: recompenseaza pe cei merituosi, pedepseste pe cei lenesi, loveste pe cei care ii incalca legile. – Pavel Corut

Iubesti viata? Atunci nu risipi ca un nesabuit timpul, caci din timp este facuta viata! – Benjamin Franklin

Sa nu uiti ca orice asteptare e provizorie, chiar daca dureaza toata viata. – Octavian Paler

Trebuie sa stii cand se incheie o etapa din viata ta. Daca te incapatanezi sa ramai mai mult decat e necesar, pierzi bucuria de a trai si sensul vietii. – Paulo Coelho

Fiecare crede ca traieste pentru sine, da’ cand colo, omul traieste pe pamant ca sa faca viata indeobste mai buna! Iar pentru binele omenirii face sa traiesti o suta de ani, ba si mai mult. – Maxim Gorky

Ce este o viata frumoasa, prieteni, daca nu un gand din tinerete realizat in anii barbatiei. – Alfred de Vigny

Viata seamana cu o poveste, ceea ce importa nu e lungimea ei, ci valoarea ei. – Seneca

Mi-am masurat viata in lingurite de cafea. – Thomas Stearns Eliot

Viata este un stick de memorie in buzunarul meu. – Ionut Caragea

Viata este un spital in care oamenii te trateaza cu pastile de sictir. – Ionut Caragea

Cati oameni realizeaza in momentul visului, ca viseaza? Foarte putini sau aproape deloc. Majoritatea traiesc din plin realitatea acelui vis, precum traiesc la fel de plin realitatea celuilalt vis, care se numeste viata. – Sorin Cerin

Fiecare zi pare prea scurta pentru toate gandurile pe care le gandesc, pentru toate plimbarile pe care vreau sa le fac, pentru toate cartile pe care vreau sa le citesc si pentru toti prietenii pe care vreau sa ii vad. – John Burroughs

Scopul vietii este o viata de scopuri. – Robert Eugene Byrne

rietenia este închisoarea sufletului de bună voie în trup străin. a€“ Dimitrie Cantemir

E mai ruşinos să nu ai încredere într-un prieten decât să fii înşelat de el. a€“ Arthur Schopenhauer

E bine să te înduioşezi de nenorocirea prietenilor tăi, dar mai bine este să le vii în ajutor. a€“ Voltaire

Sunt bun la pat…dorm continuu

Esti naiv? Dă-ne 500 de mii şi te ajutăm!

Ce status sa-mi pun ca sa te cuceresc?[statusuri de cucerire]

Caut o noua cucerire,te bagi?

Numai sunt un golan,suntem 2.

Când pisica nu-i acasă, sabia nu taie

Sincere condoleante

Sunt obraznic precum statusul. [ statusuri obraznice]

Hai la statsuri criminale.

Toate statusurile sunt ocupate.

Ochi caprui, fura inima oricui.

Sunt punctual ca moartea

Nimeni nu moare virgin…viaţa ne **** pe toţi!

Hai să facem caterincă.

Toată lumea caută statusuri inţelepte,v-ati făcut filozofi?

Dăi cu whisky până dimineaţă.

Uneori, un picior în cap spune mai mult decât 1000 de cuvinte.

Da asta este viaţa mea, este şi bună şi rea, dar e mai bună fără tine în ea……

În bere e putere, În vin e sănătate, În cognac e distincţie, iar în apă sunt microbi…

Ştire de ultimă oră: Poşta Română a retras de pe piaţă timbrele cu DINAMO deoarece oamenii nu mai ştiu pe ce parte să scuipe

Logica multor femei, te sufocă prin lipsa ei

Magazin online cu adidasi, haine si accesorii

statusuri messenger noi

Sunt bun la pat…dorm continuu

Esti naiv? Dă-ne 500 de mii şi te ajutăm!

Ce status sa-mi pun ca sa te cuceresc?[statusuri de cucerire]

Caut o noua cucerire,te bagi?

Numai sunt un golan,suntem 2.

Când pisica nu-i acasă, sabia nu taie

Sincere condoleante

Sunt obraznic precum statusul. [ statusuri obraznice]

Hai la statsuri criminale.

Toate statusurile sunt ocupate.

Ochi caprui, fura inima oricui.

ochii albastri ca seninul te imbata ca si vinul

ochii negri si blanzi de dragoste sunt flamanzi

ochii verzi niciodata sa nu-i crezi

Toata lumea cauta statusuri geniale.

Cred că ar fi timpul să-ţi ofer puţin timp din timpul meu.

Dacă nu era cu mine il inşela cu mine.

Purced din copilarie in copilarie.

M-am născut sa fac fitze nu să le suport.

Ce dea fite aveţi. Numai statusuri fitoase.

Brb sunt la cură de beţie.

Sts noi.

Nu lăsa şcoala să-ţi afecteze educaţia. anti-şcoală

Dacă mâine nu mai sunt pe mess înseamnă că am câştigat la loto

Invisible to everyone

Te dai scumpă dar eu te ştiu de când erai la reduceri

Plec să duc gunoiul, te las undeva?

Vă bat la foc normal

Dorm

Pac pac…m-ai inteles

Şi ar fi timpul să îţi ofer puţin timp din timpul meu

* Categorie: statusuri noi
* (212) Statusuri noi

Magazin online cu adidasi, haine si accesorii

statusuri amuzante

Sunt punctual ca moartea

Nimeni nu moare virgin…viaţa ne **** pe toţi!

Hai să facem caterincă.

Toată lumea caută statusuri inţelepte,v-ati făcut filozofi?

Dăi cu whisky până dimineaţă.

Uneori, un picior în cap spune mai mult decât 1000 de cuvinte.

Da asta este viaţa mea, este şi bună şi rea, dar e mai bună fără tine în ea……

În bere e putere, În vin e sănătate, În cognac e distincţie, iar în apă sunt microbi…

Ştire de ultimă oră: Poşta Română a retras de pe piaţă timbrele cu DINAMO deoarece oamenii nu mai ştiu pe ce parte să scuipe

Logica multor femei, te sufocă prin lipsa ei

Unde-s doi plăcerea creşte…

Frec menta on-line !

Mai available ca oricând !

Sunt şofer pe Mercedes…

Viaţa e ca părul de la c*r , scurtă şi plină de că*at

Fă-mă Doamne ce n-am fost … padurar şi şef de post !

Pentru moment , abonatul nu poate fi contactat… reveniţi!

Mănânc, nu vorbesc cu gura plină…

M-aş duce să mă întorc…

Please wait…

Cu ocazia zilei internaţionale a copiilor străzii, vă urez un sincer " La Mulţi Ani!

Am luat-o razna… promit să o dau înapoi

Ce statusuri aveţi fraţilor , v-aţi făcut cu toţii filozofi ?

* Categorie: Statusuri haioase
* (154) Statusuri noi

Magazin online cu adidasi, haine si accesorii

Statusuri haioase, Statusuri Amuzante, Statusuri Funny funy, Statusuri Noi

Fu-2-10-n cur…

Dragi colegi nu pot veni la şcoală în weekend şi în zilele care se termină cu "i" [ statusuri logice ]

DND! Mă cert cu pixul [ statusuri la misto ]

Viaţa-i ca o curvă, te bucuri cât te bucuri, după care, trebuie să plăteşti

DND! Că sunt ocupat cu mă-ta

Statusuri comice.

Îţi admir curajul, eu niciodată nu aş fi avut curajul să fiu în acelaşi timp şi idiot şi poponar.

Orice asemănare între tine şi fiinţele umane este pur întâmplătoare

Huooo , statusuri jignitoare , statusuri jicnitoare si statusuri jenante.

La început totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…

Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…

DND! Vorbesc cu Elodia

Opriţi planeta!…Vreau să cobor!

În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti, iar bărbaţii puştoaice!

Dragă eşti de milioane…ia 50.000 şi du-te …

Consumul execesiv de fasole dăunează grav sănătăţii ….altora !

Astăzi am aflat ce e Iubirea …. mâine afli tu ce-i despărţirea !

Ce păr frumos ai … păcat că îţi iese din nas !

Mai lasati-ma cu statusurile ironice.

Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am ieşit şi mă întorc în mai multe :X

Dacă nu eşti fată… 90-60-90 şi disponibilă să facem sex din plăcere nu te deranja să mă deranjezi

Magazin online cu adidasi, haine si accesorii

statusuri messenger noi

Sunt bun la pat…dorm continuu

Esti naiv? Dă-ne 500 de mii şi te ajutăm!

Ce status sa-mi pun ca sa te cuceresc?[statusuri de cucerire]

Caut o noua cucerire,te bagi?

Numai sunt un golan,suntem 2.

Când pisica nu-i acasă, sabia nu taie

Sincere condoleante

Sunt obraznic precum statusul. [ statusuri obraznice]

Hai la statsuri criminale.

Toate statusurile sunt ocupate.

Ochi caprui, fura inima oricui.

ochii albastri ca seninul te imbata ca si vinul

ochii negri si blanzi de dragoste sunt flamanzi

ochii verzi niciodata sa nu-i crezi

Toata lumea cauta statusuri geniale.

Cred că ar fi timpul să-ţi ofer puţin timp din timpul meu.

Dacă nu era cu mine il inşela cu mine.

Purced din copilarie in copilarie.

M-am născut sa fac fitze nu să le suport.

Ce dea fite aveţi. Numai statusuri fitoase.

Brb sunt la cură de beţie.

Sts noi.

Nu lăsa şcoala să-ţi afecteze educaţia. anti-şcoală

Dacă mâine nu mai sunt pe mess înseamnă că am câştigat la loto

Invisible to everyone

Te dai scumpă dar eu te ştiu de când erai la reduceri

Plec să duc gunoiul, te las undeva?

Vă bat la foc normal

Dorm

Pac pac…m-ai inteles

Şi ar fi timpul să îţi ofer puţin timp din timpul meu

* Categorie: statusuri noi
* (212) Statusuri noi

Magazin online cu adidasi, haine si accesorii

statusuri amuzante

Sunt punctual ca moartea

Nimeni nu moare virgin…viaţa ne **** pe toţi!

Hai să facem caterincă.

Toată lumea caută statusuri inţelepte,v-ati făcut filozofi?

Dăi cu whisky până dimineaţă.

Uneori, un picior în cap spune mai mult decât 1000 de cuvinte.

Da asta este viaţa mea, este şi bună şi rea, dar e mai bună fără tine în ea……

În bere e putere, În vin e sănătate, În cognac e distincţie, iar în apă sunt microbi…

Ştire de ultimă oră: Poşta Română a retras de pe piaţă timbrele cu DINAMO deoarece oamenii nu mai ştiu pe ce parte să scuipe

Logica multor femei, te sufocă prin lipsa ei

Unde-s doi plăcerea creşte…

Frec menta on-line !

Mai available ca oricând !

Sunt şofer pe Mercedes…

Viaţa e ca părul de la c*r , scurtă şi plină de că*at

Fă-mă Doamne ce n-am fost … padurar şi şef de post !

Pentru moment , abonatul nu poate fi contactat… reveniţi!

Mănânc, nu vorbesc cu gura plină…

M-aş duce să mă întorc…

Please wait…

Cu ocazia zilei internaţionale a copiilor străzii, vă urez un sincer " La Mulţi Ani!

Am luat-o razna… promit să o dau înapoi

Ce statusuri aveţi fraţilor , v-aţi făcut cu toţii filozofi ?

* Categorie: Statusuri haioase
* (154) Statusuri noi

Magazin online cu adidasi, haine si accesorii

Statusuri haioase, Statusuri Amuzante, Statusuri Funny funy, Statusuri Noi

Fu-2-10-n cur…

Dragi colegi nu pot veni la şcoală în weekend şi în zilele care se termină cu "i" [ statusuri logice ]

DND! Mă cert cu pixul [ statusuri la misto ]

Viaţa-i ca o curvă, te bucuri cât te bucuri, după care, trebuie să plăteşti

DND! Că sunt ocupat cu mă-ta

Statusuri comice.

Îţi admir curajul, eu niciodată nu aş fi avut curajul să fiu în acelaşi timp şi idiot şi poponar.

Orice asemănare între tine şi fiinţele umane este pur întâmplătoare

Huooo , statusuri jignitoare , statusuri jicnitoare si statusuri jenante.

La început totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…

Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…

DND! Vorbesc cu Elodia

Opriţi planeta!…Vreau să cobor!

În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti, iar bărbaţii puştoaice!

Dragă eşti de milioane…ia 50.000 şi du-te …

Consumul execesiv de fasole dăunează grav sănătăţii ….altora !

Astăzi am aflat ce e Iubirea …. mâine afli tu ce-i despărţirea !

Ce păr frumos ai … păcat că îţi iese din nas !

Mai lasati-ma cu statusurile ironice.

Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am ieşit şi mă întorc în mai multe :X

Dacă nu eşti fată… 90-60-90 şi disponibilă să facem sex din plăcere nu te deranja să mă deranjezi

Statusuri™
Cauta

* Statusuri smechere
* Adauga status

Magazin online cu adidasi, haine si accesorii

Statusuri haioase, Statusuri Amuzante, Statusuri Funny funy, Statusuri Noi

Mă doare capul, mă doare în cur că mă doare capul

Şapca-n cap … Ţigara-n gură … stau pe NET mă doare-n P*lă!

Maaamamia….mi s-a rupt PIFTIA!

Când eram mic făceam pipi pe mine acum că am crescut fac pipi pe voi

Fac cinste… plăteşte vecinul!

Wow … nu`mi vine să cred că ai reuşit să`mi citeşti statusul…!!

În căsuţa cu alune aveau casă doi pitici, vine Cioacă şi le spune e Elodia pe aici ?

DND! Ultima care m-a deranjat a fost Elodia

A fost odată o curvă. Acum sunt toate

A fost odată un milog plictisit de viaţă ce citea statusuri.Te simţi?

Cine citeşte acest status e gay

Tânăr şi neliniştit caut lemne pentru foc

Aş renunţa la mâncatul de ciocolată, dar eu nu sunt un laş ca să renunţ aşa uşor.

Aşa pisică ţii câinele ocupat peste 20 şoareci de lup secunde canar un arici om. Acum citeşte fără animale!

Foaie verde magheran / M-a făcut mama spartan!

Pauzele lungi şi dese… cheia marilor succese!

Azi sunt darnic, vă las să-mi sugeţi p*la

Nu te pune cu idioţii. Te vor trage la nivelul lor şi te vor bate cu experienţa.

Elodia, dacă intri dă-mi un buzz sau două, OK?

RDS – Connecting people

* Categorie: Statusuri haioase
* (114) Statusuri noi

Magazin online cu adidasi, haine si accesorii

Statusuri Suparare Haioase DND Dragoste

Acela care nu se iubeşte pe sine însuşi nu stăpâneşte nimic pe lumea asta…

Aş vrea să fiu cum o să fiu. Aşa că lăsaţi-mă să trăiesc aşa cum ştiu. Lăsaţi-mă să fac şi bune şi rele. Ca să ştiu măcar că sunt greşelile mele…

Sărută-mă şi vei vedea stelele. Iubeşte-mă şi ţi le voi da…

Într-o zi mă vei întreba ce e mai important pentru mine: tu sau viaşa? Eu voi spune că viaţa iar tu te vei supăra dar fără să-ţi dai seama că pentru mine tu eşti viaţa !

Ai uitat de mine şi tristeţea s-a înstăpânit în lume! Aş vrea o lacrimă, doar una care să-mi înnece obrazul, să lunece apoi să ştergă distanţele ce ne despart…

Foaie verde de bihor nu da mass că ai ignore !

Eşti un trandafir crescut în inima mea. Promit să devin apă, aer, pământ ca să nu te ofileşti, dar tu promiţi să înfloreşti doar pentru mine? TE IUBESC!

DND… servesc o supă cu umbra de pui!

Caută-mă în vis….. DND !

Please wait…

Cu ocazia zilei internaţionale a oamenilor ocupaţi… DND

Dacă prostia ar fi amendată tu ai lua amendă la fiecare colţ de stradă

Oaia rătăcită crede că de fapt s-a rătăcit turma

Ce s-ar întâmpla dacă o maşină, care merge cu viteza luminii, ar aprinde farurile?

Ce păr frumos ai…… păcat că îţi iese din nas !

Sts sad.

Nu există femei urâte, ci doar bărbaţi insuficienti de beţi !

Înainte să-l găseşti pe Făt-Frumos, trebuie să săruţi multe broaşte.

Iubeşte-ţi aproapele, dar să nu afle nimeni…

Fac cinste, plăteşte vecinul!

Atinge steaua de neatins şi nu-i uita pe cei care au crezut în tine…

Opriţi planeta!…Vreau să cobor!

Nu ştiu ce a fost între noi…o dragoste, o minciună, o obişnuinţă…..dar orice ar fi fost a fost un vis frumos… dar acel vis a ajuns să mă rănească…nu mai pot să trăiesc aşa…

Te iubesc şi te voi iubii mereu, eşti sufletul din mine, eşti viaţa mea şi sper ca mereu să fie aşa…

Azi nu dau autografe…

Mă culc cu tine-n gând şi tot cu tine-n gând mă şi trezesc! Lasă-mă să te iubesc aşa cum şi visez…

Celularul este singurul obiect, de la care bărbaţii se ceartă, cine îl are pe cel mai mic!

Tot ce văd e firm…ard…vise… amintiri… speranţe…cred că un adio e cel mai bun…

Deranjează-mă tu să vezi cum îţi cântă dracii live

Într-o noapte o stea m-a întrebat: De ce nu o laşi dacă te face să plângi? I-am răspuns: Stea tu ţi-ai părăsi cerul ?

Dragostea e o săgeată ce îţi face răni de foc… supără cel ce iubeşte… cel iubit îşi bate joc !

Pe uşă scria "femei", şi când am intrat erau numai WC-uri…

DND. Sunt Beat. Scrieţi degeaba, că nu văd ce scrieţi.

Marile incendii se nasc din scântei mici

Nu fii trist că tristeţea ta îi poate bucura pe alţii….chiar nu vrei să mă bucuri şi pe mine un picuţ

Vrei să conduci lumea alături de mine?

Scuza-ţi spatele, faţa e în renovare

Alcoolul mă omoară încet…nu contează nu mă grăbesc

Dacă o păsărică ţi-a şoptit ceva…..atunci înseamnă că ai înnebunit pentru că păsărelele nu vorbesc .

I dont think, I just drink !
Nimeni nu moare virgin…viaţa ne **** pe toţi!

scz adaca se mai repetabig grin

Teoretic: Te VreaU! Practic: Te doresc! Metaforic: Te iubesK :X:X:X:X:X:*:*

Mama` ce copila`. Ce tupeu`. C ochi c picioare :O Te.am bagat` in pat` si-apoi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`. Pt. mine baby ai cazut in pacat :-xX DeLiCiOuS`!"

←♥→Uita-te atent, nu insistent.priveste dar nu atinge. te pot respinge.viseaza.doresti.oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→

Formeaza` Numarul` meu` Ori De cate ori vrei Sa` vorbim`. Cheama`ma Sh o sa vin`!smug

->Ce tot le pasa pe cine iubesc?! Ce tot le pasa cu cine vorbesc? De ce imi spun cum sa traiesc? E treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cum sa-ti vorbesc. E TREABA MEA!

""`~*~Eu Sunt Fericita Cand Vad Ca Alta Ma Imita*Ca Mi Se Face Publicitate Gratuita*Si Vorba La Lume*Chiar Daca E Rea*E Tot Buna*In Favoarea Mea"`~*~"

Du`te. somn usor. Fa bine. in viata mea sa nu te mai strecori. Daca vrei sa mai dai ochii cu mine.sa stai. retine. Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine

invidioase?
{love struck}Le Inchidem Gura!{love struck}
[kiss]probleme?[kiss]
()Le depasim!()
Baietii?
{love struck}Ii Impartim!{:

[love struck] Orice s`ar intampla el p mine` ma iubeste`[love struck]. Eu sunt fetita lui. si fara mine`innebuneste` [love struck]

[?]oricat vor unii. Nu Ne Despartim. Oricat spun altii. noi Ne iubim. AzI Ne Certam ca asa E Dragostea. Maine. Soarta Ne Va Impaca [?

Sunt parsiva`atunci cand cred ca lumea Ma Ubesjte.Invatz sa intorc spatele cand nu sunt pretzuita.Invatz sa ma fac respectata.Chiar daca nu toata lume m`nghite.batting eyelashes

Personalitatea ma scapa de greu. Pt cu ce`i frumos. Ii place si lui Dumnezeu: X:X"

O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!

# plecată. nu știu când mă întorc / * Aveam clipe ce nu vroiam să se termine, acum stau și mă gandesc ce n`a mers bine? Aveam o mie de vise, o mie de viitoare planuri scrise. Acum?!

Fetele Rele Obtsin Tot Ce Vor. Fetele Bune Nu Pierd Nimic!

Daca aveam parte doar de aprecieri fara injuraturi, probabil eram ca altii, nu imi vedeam kpul de figuri.Si daca aveam bun simt si n te injuram si eu, credeai ca`s doar o fraiera de liceu fara tupeu.winking

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε. încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzã.love struckX`°°●♥"

e fiara ce`atraGe prada cu un zambet inoCent. licoarea cea letala cand cauti un sentiment. )"

CanD gOlITzA tA ma pUoPa. dUlTzE sI cAtIfElAtA :X eU ma fAc On PuOfuOlEtE.sI ma'nMuOi cA oN bUoLeTeblushing{tE ObEsc mult!:X}"

Mereu impreuna, peste toate am trecut. Poate azi e greu, poate maine e mai bine. Dar orice s-ar intampla voi ramane langa tine![:X]"

Am petrecut cu tine mii de clipe minunate:XTe iubesc prin vorbe, gesturi si fapte!:X

Zambesc. Imi aprind Tigarea. Te privesc. Spun ca pLec, Tu`mi zici " Te iubesc ". Nu te mai ruga de mine, Degeaba speri. Chiar daca ne impacam. N`o sa mai fiu pRoasta de ieri!

•Orice s-ar intampla el pe mine m iubeste eu sunt fetita lui si fara mine innebuneste Stiu e o aventura goala la el in inima doar eu sunt campioana

•Spui K`i pushToaik si nu`tSi plaje aJa. dar Aja cum e ea ti-a furat inima?;>

•Iti place zambetul meu si chipul meu de copil.itsi place kumm arat, Iti place al meu stil.Itsi place ca n`am figuri si ca sunt naturala, Iti place ca exist si ca sunt |reala|

•Eu sunt FeTiTsA ThA Din vis

•Asta`i moda aktuala, Sa fii dulcee, Sa`ai vrajeala, K asa sunt eu de fel[ ], Fitzoaasaa da cu caracteerr[ ]

•Un auTograph` mai Tarziu`, acum o Sa`tSi arat Ce faTa | REA | poT Sa fiu`, Cu fiTSe Sh` Cu aere`, O Sa fii pe Spate | FRAIERE`|

•un Gen de tiPa duPa care se TsiPa

Ea mi`e ca 0 sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput \\ /

stii. n'Ai decat sa vorbesti singuraa. imi gasesti atatea defecte! retinee.sunt printesa lui si asta e toot ce conteaza! "

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

aud vorbe` parsive despre mine`. si continua barfaa`. da cand vorba ajunge la mne.ishi cere scuze tarfaa`! "

Regret mereu cand ne certam doar din prostii, caci suntem amandoi ironici si plini de orgolii! Ca. s tulburata, toata ziua. s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc, adormind cu chipul tau in gand.""

♥EA Este neobisnuita, complicata, dar poate fi cea mai frumoasa experienta din viata ta!:X♥ْْ♥"

funda?:X

| anonimee a răspuns:

Nu sunt genul de persoana imbibata cu veninsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc in stil gabana ca esti boolce ca bomboana te iubesc in stil Armanii ca sa moara toti dusmani si atunci cand n-am ce face te iubesc in stil versace...:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sti uite ceva:Fantoma amintirlor trecute rascolesc prezentul incercat sa gaseasca cheita ce ascunde secretul''

| theONE_6241 a răspuns:

Vrei cel mai tare status iti voi zice eu DND ma dau cu sania in congelator.