| zinsi a întrebat:

Buna TPU ...in network connections nu imi apare local area network...si am intslat d evreo 2 ori placa de retea wireless
poate sa ma jute cineva?

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Nu ai driverele de placa baza instalate. Uita-te pe cutie la placa baza, copie modelul si du-te site-ul producatorului, de acolo dai jos driverele originale! Ma indoiesc ca ai instalat de doua ori placa de rete wireless, cel mai sigur tu ai in zona doua retele wifi la care daca sunt free te poti conecta! Succes!