| Visatoarea a întrebat:

Intamplari placute sau...neplacute din copilarie x recente! vrea cineva sa povesteasca?

Bye

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 ) Eram cu o prietena si vreiam sa facem spuma de zmeura
Si am facut spuma vrea subtire si cand bagam mixeru sa vezi ce a iesit rolling on the floor) a burat totul pe noi si pe gresie rolling on the floor)

2) La tehnologie trebuie sa facem salata si eu cu o prietena faceam pe lezbyenele si ne turnam frisca in gura la cealalta rolling on the floor), profa " Mai copii nu va mai jucati", dar noi faceam spectacol si pe strada ziceai ca suntem bete laughing.

5 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Asta s`a intamplat in clasa a6a love struck laughing waa ce vremuri laughing

ora de mate : se sunase in pauza si profu`, dupa cum ii este obiceiul, mai avea ceva sa ne explice si eu cum eram foartee plictisita am inceput sa ma balansez pe scaun (aveam scaune pentru conferinta ) si cand trecea profu` pe langa mine numa se aude o bubuitura si mada a disparut rolling on the floor am cazut cu tot cu scun si profu` cica catre mine ``no drace! nu ti`o ajuns spatiu pe care stateai? iti mai trebuie si parchetu`? `` rolling on the floor daca faceam asa ceva la romana? rolling on the floor nicic nu vreau sa`mi imaginez rolling on the floor

| Shift a răspuns:

Doamne, cate inamplari! love struck
1) Ne strangem toti din cartierul meu si cele apropiate [de la copii de 5 ani pana la vreo 16 ] si jucam tara, tara, vrem ostasi in fata blocului. Cred ca eram vreo 30 prin fata blocului si faceam o galagie...
2) Ieseam pe la 9 dimineata afara si intram in casa pe la 9-10 chiar 11 seara laughing [vara]
3)Eram la bunici. Bunica mea ma certase foarte tare, iar eu foarte suparata am fugit la o prietena. M'au cautat ai mei toata ziua, iar eu ma jucam calma cu papusile.laughing
4) Am dat o data foc la un covor laughing Ce cearta am luat atunci ...numai eu stiu laughing
5) Eram la tara.si am dat cu piciorul in cocos si mi-a sarit in cap laughing
6) In oras ...se lucra si erau tuburi foarte mari, tevi [nu stiu cum sa explic.big grin] Si jucam prinsa si ascunsa pe acolo si ne ascundeam pe sub tevile alea, nu ne gasea nimeni. rolling on the floor Si cand ieseam eram toti murdari.laughing
7)La tara... aveam cativa prieteni si ca sa nu mergem in casa sa mancam, luam cu totii o paine, rosii, cascaval si salam [o bucatica pe acolo laughing] si mergeam la o babuta nesuferita si furam ceapa verde laughing). Ne alerga babuta aia prin tot satul laughing.

Ce vremuri...:X

| dewix a răspuns:

Pai.eram mici si ne jucam si noi pe afara sotronu, de'a v-ati ascunselea... tara, tara, vrem ostasi.
si veneau prietenele mele de la bloc si o rugau pe mama "sarumanaa, vaa ruuugaam o lasati pe andreea afara, va ruuugaam promitem ca nu stam muult, va ruugaaam puppy dog eyes" laughing
sau ne jucam un fel de v'ati ascunselea, si era o sticla si noi trebuia sa lovim sticla, ca sa nu fim nevoiti sa stam noi si ii cautam pe ceilalti. iar cel care statea, daca ne vedea trebuia sa puna mana pe sticla si sa zica numele nostru laughing si odata ne-am strans vreo 10 dupa o uzina si am iesit toti deodata rolling on the floor saraca fata care statea langa sticla nici nu mai stia ce sa zica laughing

cate amintiri... din pacate s-au schimbat vremurile, iar copiii din ziua de azi se joaca la telefon, sau pe PSP. straight face

| kristinutza a răspuns:

Am furat posheta mamei si alergam prin kurte in timp ce Ea ma striga, am alunekat si am kazut si tot injuram fara ca sa vad ca mama e la spatele meu ))))aveam vreo 4 ani)))

| purplexfusion a răspuns:

Am alunecat si m-am lovit cu barbia de bordura si acum trebuie sa ma duc la scoalahee hee toti pe mine:ce-ai patit?, vai ce rau arata!, laughing