| Vara200 a întrebat:

Cine s-a uitat la filmul de groaza "Sow", care este episodul vostru preferat din cele 7 si care secventa va place mai mult! love struck

3 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Sincer,Saw 2, si scena cand Amanda a cazut in gropa cu seringi.De la Saw 3 in sus incepe sa ma plictiseasca povestea(care e aceeasi).Pa!

| RougeEttiquete a răspuns:

Saw 6.Imi place cand femeia de la inceput isi taie mana si umbla cu ea.=p~ Sau Saw 3D atunci cand femeia aceea este prinsa si taiata cu un fel de drujba la burta.love struck.Mda.m-am uitat la toate saw`rile si cel mai fascinant mi s-a parut Saw 3D.happy

| luck96 a răspuns:

Eu stiam ca se cheama "saw" sau pazal mortal dar nu "sow" in fine ep 1-7laughing