| TiaraChiara a întrebat:

Cine se uita la Feriha? Ati vrea sa vorbim despre ea?

Răspuns Câştigător
| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Eu laughing)

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, dar Emir e DOAR AL MEU, clar? :3

| pengudm a răspuns:

Da...imi doresc foarte mult! As dori sa vorbim despre final.

| BebelinaBebe a răspuns:

Cateva informatii : La sfarsit feriha moare la nunta ei cu Emir impuscata de Halil, Emir se casatoreste cu ea inainte (doar ca nimeni nu stie )...
Emir va avea un copil cu o fata. (Ruya, asa o cheama)... si inainte, prin ep 42-43, Halil ii tine sechestrati pe Feriha si Emir... Sper ca te-am ajutat!
FUNDA?

| Elenaambasada112233 a răspuns (pentru BebelinaBebe):

Cind Ruya naste... Emir face un test sa vada daca copilul e al lui...Si se dovedeste ca nu e al lui copilul