| Macryna a întrebat:

BUNA, cine se uita la feriha? as dori si eu sa stiu cum se termina serialul happy

Răspuns Câştigător
| xpoisoneddivax a răspuns:

L-am vazut pe internet, nu stiu la ce episod s-a ajuns la televizor, dar feriha moare pentru ca a fost impuscata la o petrecere, nu mai stiu, de un nebun care a fost si la spitalul de nebun (cred ca era logodnicul ei). emir ramane sarac.

| Macryna explică (pentru xpoisoneddivax):

Cred ca eara halil trebuia sa se marite cu el... si cu naiba sa moara? e personajul principal! crying asa a fost si la ifet cei drept nu m-am omorat cu serialul asta dzr feriha... crying

| xpoisoneddivax a răspuns (pentru Macryna):

Se termina serialul cand moare feriha. mai e mult pana la sfarsit la televizor (cred)

| Macryna explică (pentru xpoisoneddivax):

Imi dau seama

6 răspunsuri:
| SabinaQueen a răspuns:

Feriha moare, e impuscata de Halil, iar Emir, dupa un an de la moarte ei, din cauza dorului pe care il avea pentru ea, se sinucide.(Feriha e impuscata la nunta cu Emir)

| Macryna explică (pentru SabinaQueen):

Da fata am vazut pe net pffff ce tampenie

| symona333 a răspuns:

Feriha se va intoarce din america cu levent si il va gasi pe emir cu ece(peste 10 zile trebuia sa fie logodna lor); feriha detine o parte din hotel si ii cere lui emir sa inchida night(clubul lui) dupa aceea se cearta dar pana la urma se impaca♥♥♥ si imediat emir si feriha fac nunta (o fac in parc)se casatoresc si emir o invita pe feriha la dans si atunci o impusca halil si s-a mai auzit o impuscatura si am aflat ca a impuscat-o pe zehra(mama ferihei) si dupa aceea incepe sez 3 cu emir langa mormantul ferihei (dar nu o sa mai continue pentru. ca nu au audienta)