| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetele :*. Ce parere aveti despre baietii care spun sa va maturizati? thinking

Răspuns Câştigător
| Juliana_7431 a răspuns:

Ei bine nu au neparat dreptate pentru ca fiecare are dreptu sa se comporte cum vrea el. daca intr-adevar tine la tine sau ar vrea sa fie cu tine. ceva de genu trebuie sa te accepte asa cum esti nu trebuie sa te puna se te schimbi. asta ar insemna mai mult ca nu ii place felul tau de a fi si asta nu mi se pare normal. Bine asta este parerea mea.happy

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Sunt de parere ca au dreptate.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

@Palade Ovidiu, esti cumva fata? nu am cerut parerea baietilor happy

| UatDăFac a răspuns:

Momentan.nu mi-a spus nimeni [nici baieti, nici fete] vreodata sa ma maturizez.De multe ori le spun eu lor. happy