| SaRiNoOtZa a întrebat:

Cine stie cat costa niste gantere de 2 kg?

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Eu am dat pe niste gantere roz de 3 kg mvreo aproape 40-50 de lei.

8 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Dar iti zic o smecherie, este mai usor sa umpli niste sticle sau flacoane cu apa si sa le ridici.

| alecs871 a răspuns:

Gantere la 2 kile? Hm, pai cred ca o sa fie din-alea cu cauciuc pe dinafara si sunt umplute cu nisiphee hee si cred ca costa cam 15-20 de lei una. Oricum, daca iei si set din acela in care poti pune cate greutati vrei (maxim 10 kile) preturile ar incepe de undeva de la 60 de lei, am vazut asta prin Hervis sau Decathlon, nu mai stiu exact big grin

| alexutzu00791 a răspuns:

Vrei sa le cumperi de pe net? ai ajuns atat de sedentara incat nu mai doresti sa iesi putin p afara sa te uiti la un amarat de pret? Nu credhappy. Mai bine iti iei minge medicinala

| metonst54 a răspuns:

Pretul ganterelor este de 10 lei/kg, deci o gantera ar veni 20 lei

| claudiea79 a răspuns:

Eu foloseam sticle de suc pline cu apa. inchideam bine dopul si le foloseam in fiecare zi. nu mai dadeam banii pe gantere

| florin1998 a răspuns:

Eu am dat pe 2 de 2 kg 34 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

60 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

40 In jur Dar nu ai ce face cu gantere daca esti fata