| Enigmă a întrebat:

Cine stie cum imi pot schimba numele de la facebook daca deja l-am schimbat de prea multe ori si nu mai am voie? Va rog! Am mare nevoie.
Funda si puncte!

1 răspuns:
| leonardo a răspuns:

Pai daca nu mai ai voie inseamna ca ai abuzat de un privilegiu (adica ceva ce ti-a fost dat pe degeaba, cu speranta ca il vei folosi cu bun simt si in scopul destinat lui). Daca ai abuzat, privilegiul a fost retras. Deci nu-l mai ai. Poti doar sa-ti faci alt cont.