| IreneSweetGirl a întrebat:

Cine stie cum se numeste un film cu o companie numita "Umbrella" care face un experiment si toti oamenii infestati cu un virus devin zombi. Funda! Pls, help me!

Răspuns Câştigător
| Euuw a răspuns:

Resident evil, sunt mai multe parti:d sunt filmele mele preferatelove struck

2 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Eu stiu!
Filmul se numeste Devil may cry de la 1 la 4.Este joc cu acelasi nume, dar jocul este de la 1 la 6.

| Nicaieri_Nimeni_1988 a răspuns:

Lasa-l pe chinez ca nu stie laughing Filmul se numeste Resident Evil. Nu Devil may cry happy