| nina_8288 a întrebat:

Cine stie cum se sterg intrebarile care sunt puse p acest site TPU dati raspuns dau si eu fundita

2 răspunsuri:
| CAMELEON07 a răspuns:

Dai la contact, copiezi linkul' intrebarii la comentarii si ceri celor de la TPU ca acea intrebare sa fie stearsa.winking
Eu asa am facut. Succes!tongue

| DianaIstratii a răspuns:

1. Daca mai au optiunea Editeaza se pot sterge ori modifica de acolo. 2. Le poti raporta ca avand continut obscen/ilegal, caracter irelevant, neinteligibil sau spam, dupa caz si daca se incadreaza in vreuna din aceste categorii, altfel chiar daca se sterg pot fi repostate. Sper ca ti-am fost de ajutor.Imi dai fundita te rog frumos!