| Anileda a întrebat:

Cine stie in ce oras locuieste "faimosul" Justin Bieber?

43 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

In canalhappy

| anyka18 a răspuns:

Atlanta, Georgia.Numele complet este Justin Drew Bieber şi primul lui album se numeşte "My word"

| Petronela a răspuns:

Atlanta, Georgia

| SunnyMidnight a răspuns:

Inca nu o murit?straight face

| Tasya05 a răspuns:

Poi...Justin locuieste in Canada (tara lui natala) orasul Ontario. Dar cand a devenit faimos s-a mutat in Atlanta, Georgia intr-o casa cu chirie.Iar de ziua lui (adica maine) cand v-a implinii 17 ani va primii un apartament in USA de la familia lui, dar nu stiu in ce oras...

| Roxana_1723 a răspuns:

In naiba sa il ia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jastin bieber locuieste in Atlanta, Georgia pup toti fanii lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atlanta georgia sua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atlanta, georgia. Dar totusi de ce intrebi, doar no sa te duci la el?! lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prost/proasta estiNotHere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jb locuieste in australia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de voi care vb urat ce prosti sunteti! in loc sa apreciati adevarata valoare a lui pentru ca va cata cantece deosebite... dar ce ma mai mira ca doara romanii nostri is invatati doar cu manelele ...blexxx in schim justin bieber canta din inima nu ca toti prostii de pe taraf!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai justin si cu mine locuim in Canada in Stratford, Ontario dar avem casa si in Atlanta Georgia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atlanta, Georgia...cred,oricum sunt fanul nr 1 si il iubesc foarte foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locuieste in america asa cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi i'am cynthia and justin bieber location in atlanta georgia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In campeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai ce onoare eu urasc manelele pe toti manelisti ii urasc imi vine rau cand ii aud in schimb pe Justin il adorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber locuieste in portugalia este aproape de spania si demi lovato la fel si miley cyrus si taylor swift si ashley tisdale si vanessa hudgens si jonas
toti locuiesc in portugalia va jur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest frumos cantaret locuieste in canada este iubitul meu
neam cunoscut la bucuresti
are 16 ani iar eu 15

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu zi-mi tu ca sa stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber lives in Canada, Ontario city, I Adryana call me, and I live in Ontario Canada, and are big fan of Justin Bieber, I went to all his concerts, and I know because I live a few blocks away from him. if you still want to know anything else, so add your id adry_petrutza_number1. many kisses

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber nu locuieste in atlanta justin locuieste in canada zice intr-o melodie de pe youtobe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber:X locuieste in Canada:X... e ff tare:X nu ca aia de pe taraf nici voce nu au is de kakat...manelistiii is ff nasolioh go on Justin in schimb canta:X cu dragoste cu pasiune:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

America in orasul berlin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In canada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canada. I sew him at all concerts

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In canada am fost la el acasa!