| yulla79yuly97 a întrebat:

Cine stie o dieta simpla si stricta de slabit? ...cu rezultate vizibile in scurt timp si cu program zilnic?:-)Dau funda la cel mai bun raspuns...

1 răspuns:
| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Pai, ce o sa-ti zic eu nu este chiar pentru o perioaa scurta, dar totusi iti zic, sa ai in primul rand 3 mese principale si sa faci sport, eu iti recomand inot de 2-3 pe saptamana doarece te ajuta in primul rand sa slabesti si mai ales iti face corp frumos happy, cand mananci nu mai manca paine, painea ingrasa! Doarece are glucide! Normal nu mai manca de la fast food si dulcuri ( aceste au foarte multe calori si este greu sa le dau jos ), sa mananci mai des fructe si lugume, au foarte multe vitamine!