| FriendsShow a întrebat:

Cine stie sa imi dea un site in care eu sa fac un test si sa ii dau linkul cuiva si sa raspunda la intrebare puse de mine si la sf sa ii arate daca a raspuns sau nu bine...(funda+vot)big grin

1 răspuns:
| Oliveoo a răspuns:

Poti face teste pe www.clopotel.ro Linkul: http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste-online
Tu vei face un test la alegere (sunt diferite teste), vei trimite acest link prietenei tale iar ea va proceda la fel (va raspunde la intrebari iar la sfarsit iti va spune rezultatul) Daca doresti teste la diferite materii ( romana, matematica, geografie, istorie, chimie, etc) scrii pe google (linkul il iei din partea de sus a imagini unde scrii de altfel google sau youtube, twitter sau facebook. Dai clik dreapta, copy si paste.)
Sper ca te-am ajutat. (funda:-*)