| Andreea_8014 a întrebat:

De ce judecati persoanele dupa intrebarile puse?
Am pus intrebarea cu drogurile.foarte bine.sa raspunda cine stie.nu comentati.voi.ca as vrea sa incep sa ma droghez.si ca nu stiu cum sunt daca o fac si multe altele.nu cred ca stiti motivul.si.in plus nu ar trebui sa va priveasca!
E viata mea.si fac ce vreau. iar daca pun o intrebare sa raspunda cine stie.nu. cei care. vor sa se afle in treaba!
site-ul se numeste TPU ar trebui sa ne ajutam nu sa ne jignim!
Foarte urat din partea celor care au raspuns urat la intrebarea adresata de mine!

6 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Deadreptul adevarat! ne priveste pe cei care ne drogam...si nu lasam ca nimeni sa ne patrunda... dar oare nu exista un nou inceput?

| Gabry a răspuns:

Ti-am citit intrebarea, dar nu ti-am raspun.Am considerat ca nu e treaba mea daca nu stiu sa-ti raspund la acea intrebare!
Sincer acum, daca mi-ar spune cineva (un necunoscut) ca ar vrea sa se drogheze, nu l-as privi prea bine! Pentru ca se distruge singur si mai da si bani pentru asta!
Si da, siteul se numeste "toti pentru unu". Userii care ti-au raspuns la intrebare te-au sfatuit sa nu te droghezi, asta ar face orice prieten care tine la tine! Faci un lucru total gresit, acesti userii care nici macar nu te cunosc au vrut sa te protejeze, sa-ti arate calea cea buna, nu poti spune "foarte urat din partea lor"!

| r8driver a răspuns:

Eu si an momentul de fata ma droghez dar nu ma injectez doar fumez iarba. Unde sunt eu e legal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Bravo.
Poate așa își vor da seama că sunt inutili aici pe site, astfel de oameni care nu știu altceva să facă decât să jignească, să corecteze, să spună că ei sunt cei mai din cei mai, dar nu sunt.
Sunt prea plini de ei, asta este marea lor problemă.
Tratați-vă de acest sindrom!
O seară plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu-i condamn ii compatimesc, au multe probleme, psihologice, cu familia cu anturajul cu dilerii, este o provocare de viata sincer, mai mult echilibru, dar trebuie un punct de sprijin cineva care sa fie alaturi de tine de el, nu stiu cine este in cauza, se pare ca ofocialitatile nu prea isi fac datoria cum nu si-o fac la nici un capitol, sunt alaturi de tine ca si de cei bonavi de cancer si alte pelagre sociale, sa ne fie rusine ca in tara noastra copii nostri sufera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te'am jignit
happy am zis doar parerea mea despre droguri.
Scz ca iti spun dar dupa tine iti dau un ex:
daca nu ar fi legi oamenii ar omora in voie! ar viola pe oricine ar fi un haos/dezastruhappy
asa e si cu drogurilehappy