| -=AleCS=- a întrebat:

Cine stie sa imi spuna si mie: Ce este aceasta "Flacara Violet", un ultimul timp peste tot in mass-media se vorbeste despre ea si eu habarn nu am ce este.
Merci happy

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Asa arde inteligenta din creierul lui Geoana. Dupa alegeri a fost la mama omida care i-a dat în carti si a aflat mai pe romaneste ca cica a pierdut din cauza vrajilor.

| maya_7683 a răspuns:

O mare prostie de care se ocupa mai mari tarii noastre in loc sa se ocupe de problemele grave cu care se confrunta tata noastra.Somaj,saracie,violenta etc. Dar dupa cum spune un proverb,, Tara arde, babele se piaptana,, iar pe iubitii nostri alesi ii doare in flacara de de noi oameni de rind.

| Demise a răspuns:

Este o chestie spirituala prin care se spune ca l-a ajutat pe Basescu sa castige alegerile...Este ceva legat de: Daca porti ceva violet te ajuta... Asa am inteles! Sper ca ti-am fost de folos

| alexxa17_1065 a răspuns:

E o porcarie...mult iubitul nostru geoana crede ca basescu s-a folosit de asa ceva pentru a-l invinge si acum au inceput toti cei din afara sa rada de noi... o tampenie ca un politician sa invoce un asemenea motiv. nici acum nu reuseste sa accepte ca a fost invinsstraight face