| viki a întrebat:

In ultimul timp am tot auzit de "flacara violet". Ce este aceasta?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

La acest link este un articol care lamureste si problema flacarii violete si ce a vrut sa spuna Hrebenciuc si ce au denaturat ziaristii http://www.realitatea.net/......92027.html

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se spune ca ar fi o forma de magie, o putere mistica. E o inventie de moment.

| Silvia a răspuns:

O porcarie in care cred politicienii.

mira
| mira a răspuns:

Este o prostie cu pretentie de adevar.Cine a scris cartea despre asa ceva sustine ca este o forma de meditatie intru perfectionarea spirituala.In niciun caz nu se poate folosi la atacuri energetice.Sarlatanii se folosesc de naivitatea unora pentru a-i stoarce de bani.Parapsihologii seriosi au publicat un protest astazi impotriva celor care au introdus in lumea politica o astfel de bazaconie determinata de ignoranta.

| Ana a răspuns:

O prostie

| viatadecacatt a răspuns:

Magielaughing)
In campanii electorale joaca rolul principal!

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Asta ma tot intrebam si eu laughing

whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aura energetica ce se foloseste in special in vrajitorie si campanii electorale.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a luat lui Geoana foc creieru si arde cu o flacara violeta laughing