| anonim_4396 a întrebat:

Cine urmareste Copii contra parinti? Ce parere aveti de emisiune?

17 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mama este o mare fana happy.

| Libelle a răspuns:

Ma enerveaza unele comentarii pe care le face irina petrea...in rest e faina.inveti cevawinking

| HBK a răspuns:

Depinde, totusi nu toti parintii, sunt demodati.As zice ca, mai degraba sunt ingrijorati, pentru linistea si sanatatea copiilor...
Poate uneori mai exagereaza, dar nu cred c-o fac in mod intentionat.Insa consider ca totul este ceva fictiv legat de emisiune.

| Rukhsandra a răspuns:

Eu urmaresc tonguehee hee...si stiu ca e regizata dar mie imi place rolling on the floor
unele povesti sunt interesante :rolling on the floor

| Ana-Maria94 a răspuns:

Imi place mult emisiuneahee heedar pacat ca este fictiune...care si restul de fapt.

| Mjdolhfi a răspuns:

Spun si ei la sfarsit ca e un pamflet... mie mi-a placut de baiatul ala caruia ii placea de Sanzianalaughingrolling on the floorprea tare. Oricum imi place emisiunea.

| Klara a răspuns:

Mai mult imi place "Comanda la mine" de pe Antena 1.
La "Copii contra parinti" ma uitam anul trecut. Au fost cateva episoade care chiar mi-au placut ( primul, cu surorile emo si minimal, un episod cu o musulmanca, episodul cu rockerii Cezar si Mihai, etc ) dar si episoade care mi s-au parut cliseice. Insa cum spuneam - prefer "Comanda la mine" pentru ca inca nu mi s-a parut atat de fake. Plus ca Irina Petrea deja a devenit cam enervanta si face tot aceleasi comentarii.

| swet girl 22 a răspuns:

Eu urmaresc dar este un pamflet...nimic adv, joaca teatru

| Dudăăăă a răspuns:

E o emisiune interesanta. Dar cred ca este o facaturahee heelaughing)

| RoxiutzaRux a răspuns:

Eu. oricum nu este adevarat tot ce apare acolo. dar imi place.

| Shalalala123 a răspuns:

E interesant.pacat ca nu e adevaratwinkinglaughinglaughing

| dydy08 a răspuns:

Eu o urmaresc si imi place da e regizata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E distractiva
Dar chiar daca e regizata in mare parte, si e dusa la extrem mi se pare educativa [ pentru parinti ]. Adica oamenii mari se iau cu problemele si nu mai vad problemele noastre, nu ne mai inteleg pana cand nu le zice cineva verde in fata care e prolema, si aici intra emisiunea si duce totul la extrem ca sa atraga atentia si sa inteleaga tot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe ce program la ce ora in ce zi?! sunt curios big grin lasati-mi un mesaj la tek_csclan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tareeeeeeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da urmaresc emisiunea si imi place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super tareeeeee