| Darkshadoww a întrebat:

Cineva cu anxietate sociala pe aici?

9 răspunsuri:
| blairelovesmusic a răspuns:

Da. Eu. Cel mai bun pachet: Anxietate, depresie si traume din copilarie...

| Vash96 a răspuns:

Eu ca sa scap de amxietate ascult asta
https://www.youtube.com/watch?v=9TQjCdMXMQE

| Alex08062018 a răspuns:

Dacă tu suferi de anxietate sfatul meu ca să ieși din această stare este să te concentrezi pe lucrurile care îți fac bine! Familia, prietenii, hobby-urile tale, etc.

| Darkshadoww explică (pentru Alex08062018):

Prieteni nu am, famile... ei bine e mai complicat

| Marcus99 a răspuns:

Eu unul nu

| Andrei226035 a răspuns:

Eu unul nu

| VasileDumitrescu a răspuns:

In zilele noastre anxietatea predomina in procente foarte mari! Exista tratamente psihologice, hipnoza, nootropice, etc. Mai multe despre tratarea anxietatii cu nootropice poti citi in articolul de mai jos :
https://nootropiceromania.com/......mnolentei/

| Jugoslovenska a răspuns:

Da,am depresie, anxietate si pe dracu sa ma ia, ascult intrebarea ta

| Jugoslovenska a răspuns:

Https://xat.com/RoOnline? new gasesti mai multi aici, e site special pentru cei cu anxietate sociala