| tpu_ank a întrebat:

Cineva imi spune ca m-am schimbat - nu ma mai recunoaste - ce am facut? - nu vrea sa vorbim despre asta...
aceasta persoana inseamna totul pentru mine (ne cunoastem de 4 ani ) - cand eram suparata m-a facut mereu sa zambesc, mereu m-a ajutat, si sad. acum
nu stiu cum sa o fac sa-si schimbe parerea despre mine
o iubesc mult :X si nu vreau sa sufere din cauza mea
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Poate i-ai gresit cu ceva sau a auzit niste zvonuri. Rautati gratuite se gasesc peste tot. Tu incearca sa ii fii alaturi si sa o ajuti cand are nevoie. Sunt sigur ca isi va schimba parerea despre tine cand va vedea ca tu suferi din pricina asta. Vorbeste deschis cu acea persoana si explica-i ca daca ai facut ceva gresit nu a fost cu intentie. Va fi usor sa o convingi cred pentru ca va cunoasteti de mult timp. Succes Anca!

2 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Deci, nu prea am inteles ce ai vrut sa spui! Ti-ai pierdut o prietena?

| aditzy:) a răspuns:

Poi depinde decat de mult te ai schimbat, 4 ani de cand va cunoasteti si te a facut sa zambesti a fost mereu alaturi de tine, depinde de persoana, pai vb cu ea si fi alaturi de ea indiferent de situatie.bafta ank.ai grija de tine.papa