| Addiction a întrebat:

Cîte fapte bune ai făcut azi? Care e ultima faptă bună?

Răspuns Câştigător
| AlexC a răspuns:

Nu am facut nicio fapta buna azi (crestineste vorbind), dar am facut curat. Activitatea mea sociala se desfasoara noaptea. De la ora 00:00 pana la 4 am facut exact 14 fapte bune. Ultima... am dus o fata acasa ce era speriata (de draci cred, sau de intuneric).

2 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Am raspuns la multe intrebari pe TPU, si asta e o fapta buna, fundita?

| AlexX a răspuns:

Am ajutat o doamna la supermarket sa desfaca un bax de bere pentru a lua 2 sticle la 2, 5 din el! I love that woman (pacat ca nu era o matusa de-a mea)!