| kathessa a întrebat:

Care este ultima fapta buna pe care ai facut-o?

Răspuns Câştigător
| cristi27 a răspuns:

Am fost joia trecuta de am donat sange pentru un f bun prieten si cand am iesit de la spital de acolo mi-a dat 7 bonuri valorice de 8, 48lei bonul si 4 bonuri din cele 7 le-am dat unei femei care are 5 copii si traiesc de pe o zi pe altahappy

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

I-am dat unui pici obraznic un pici in fundbig grin laughing
Am facut o fapta buna ptc era un pici rau si se lua de ceilalti copilasi.big grin
Deci tot fapta buna se numeste laughing.

| Silvia a răspuns:

rolling on the floorNu i-am dat un "pici" ci un sut in fund laughing))))))))
Greseala de tiparirebig grinlaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am facut curatenie in toata casa in locul mamei happyAm fost cam obosita dupa acea, dar a meritat.Mama a facut multe pentru mine si m-am gandit ca macar atat pot face si eu pentru ealove struck

cami
| cami a răspuns:

Pai, ne este cam greu de spus. fiindca nu o prea mai tinem minte.
Sincer nu-mi vine nimic in cap. Stiu ca am facut ( si m-am simtit atttta de bine, dar... ). Cred ca stiu : happy
Un om al strazii, era batjocorit de ceilalti, iar eu i-am aratat bunavointa si l-am aparat de rautatea celorlalti.
Si, stiu ca am mai si donat (o suma destul de mica) la Manastirea Maglavit (acolo unde s-a aratat Mantuitorul), pentru un baietel bolnav.
V-am spus despre Manastire, cu scopul de a merge si voi acolo.
PS: In apropierea orasului Calafat.

| SweetCandy a răspuns:

Poate k mi-am iertat o prietena care ma suparase, insa prietenia nu va mai fi la felstraight face

Stefan
| Stefan a răspuns:

În parohia noastra se construieste o biserica noua si ...am donat... o anumita suma de bani.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mi-am hrănit stomacul!

| carminaburana43 a răspuns:

M-am impacat de n ori cu sotul si am iertat de n ori pe toata lumea care mi-a vrut raul. Ce donatii am facut despre asta nu vorbesc ca isi pierde valoarea... dar ce am scris prima oara m-i se pare mai important.Sa-l poti ierta pe cei ce vreau si iti si fac rau.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Nu stiu daca poate fi numita o fapta buna...
Azi am pregatit masa pentru pranz pentru vecina mea, care este bolnava si i-am facut cumparaturile. Mie aceste gesturi mi se par normale, pentru ca cei dragi noua sunt in imposibilitatea de a se descurca singuri si noi trebuie sa-i ajutam.

| hashe86 a răspuns:

I-am dat papa unor catei ai nimanui, le am aratat putina bunavointa umana. celui de pe langa casa mea am reusit chiar sa i recastig increderea in oameni, dupa ce a patit multe din partea unor semeni de-ai nostri. urmeaza sa ne imprietenim mai mult sa l pot duce si la veterinar.

| Mwhahahaa a răspuns:

I-am dat hainele care ramase mici de mine unei fete mai saracebig grin

dar tu?tongue

pupici virtuali:*:*

pa`pa

by Andotszawave

| frida0purple a răspuns:

Am facut curatenie.
big grin

| larisa_8487 a răspuns:

Am cumparat azi o inghetata la un pustiulicahappy

| Claudiu_7827 a răspuns:

Donati bani pentru biserici, Eu le pictez.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am facut cont pe TPU. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima fapta buna am facut-o aseara cind am mincat. M-am salvat de la moarte tongue