| lykkeli a întrebat:

Care e scopul pentru care ai facut ultima fapta buna?

2 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Stai ca nu imi mai amintesc cand am facut-o laughing glumesc, nu am avut un scop, pur si simplu am facut.

| alinrv a răspuns:

Pai nu stiu uneori nu prea am explicati concrete dar merita sa faci in viata ca una singura o ai si merita ca dupa ce o faci te vei simti alfel in interior plus doveste ca este o persoane foarte deosebita fata de alti care considera ca nu este bine sa faci asa ceva plus daca toti am face fapte si neam deschide a fi o lume diferita happy. si macar daca o faci fauo pet tine nu te uita la alti este viata ta faci cum doresti nu sunt granita la ea.