| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost ultima fapta buna pe care a-ti facut-o?

Răspuns Câştigător
| andreea171998 a răspuns:

Pai azi am gasit un catel cazut intr-o groapa plina cu apa si l-am scos de acolo ca mi-era prea mila de el sa il las acolo.si oamenii care treceau pe acolo nici nu se uitau la el.asa e lumea sad

6 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Am ajuat o colega cu ceva pentru scoala(daca se pune asta).

| Chérrrie a răspuns:

Am dat niste haine vechi unor persoane nevoiase.

| RubyDonnahue a răspuns:

Ohohooooo......asta a fost de mul acum foarte mult timp (nu glumesc) am ajutat un batranel care a cazut sa se ridice...(cand aveam 7 ani)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum 3 zile. Am dus o vecina batrana pana la piata cu masina desi ma grabeam la serviciu.

| BadSoGooD a răspuns:

Am dat 50 de bani la un Aurolac (se pune?)

| SuneteDeChitara a răspuns (pentru BadSoGooD):

Puteai sa dai si tu 1 leu laughing