| anonim_4396 a întrebat:

Citi cercei credeti ar trebui sa aiba o fata?(eu am 5)big grin

8 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Ajung 2 parerea mea big grin

| positivity a răspuns:

Măi, depinde de fiecare.
O fată stilată va avea multe perechi de cercei, pe când o fată mai băieţoasă nu cred că are ce face cu ei.
Eu am cam maxim trei perechi, dintre care o pereche sunt simpli din aur, iar ceilalți cu diverse modele.
Dar desigur, o fată ar trebui să aibă mai multe perechi, pentru a-i putea asorta cu diverse ținute.

| LolaLollita a răspuns:

Depinde de fiecare. Eu sunt pasionata de cercei (am peste 100) si accesorii happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca 2 cercei ajung ca in rest nu ajuta la nimic poate numa daca vrei sa arate in plus la cantar
parerea mea

| Trippy a răspuns:

Niciunul,fetele sunt cele mai frumoase naturale.

| AcHollism a răspuns:

Depinde de preferintele fiecareia.Eu am multe perechi, dar sincera sa fiu n-am mai purtat de vreo 2 ani.
Bafta!^-^

| EllaCikka a răspuns:

Eu am 7 dar cred ca vreo 5

| TacaPaca a răspuns:

Doar 2 cercei ar fi normal. funda?