| narcisa a întrebat:

Clasa mea va participa la un concurs.trebuie sa facem un mozaic din 4000 de dopuri de plastic, dar nu stim de unde sa luam atatea.cum am putea strange 4000 de dopuri?

Răspuns Câştigător
| JadeT a răspuns:

Dopuri gasiti mai pe oriunde.pe jos.acasa.peste tot.dar ca sa nu fie toate la fel. puteti sa le pictati si sa le asezati in asa fel.ex:o floare sau un soare.sau la ce v-ati gandit voi

3 răspunsuri:
| JadeT a răspuns:

Mzzzz:*

| Cocoa a răspuns:

Apelati fiecare din voi la amabiliatatea vecinilor, rudelor, prietenilor si...vor curge ''rauri'' de dopurihappy

| Jullie_2542 a răspuns:

E ciudata ideea dar daca ai nevoie disperata ar trebui sa incerci.ia din gunoaie sau de la vecini roaga-i sa nu arunce sticlele de plastic si roaga-i si pe colegii tai sa faca la fel.o sa dureze ceva.dar incercarea moarte n-are.bafta c: