| nicegirl4kiss a întrebat:

Cmbp. cred ca multi avem cate o pers. mai speciala nu? ei bine eu m-am certat cat de curand cu ea crying deci, sa va povestesc : eram la varsa si m-a sunat, mai intrebat unde sunt si i-am spus, apoi am intrebat-o de ce. si mi-a zis ca nu mai conteaza straight face am intrebat-o :voiai sa iesim?, si mi-a zis ca da... apoi am inchis, si i-am trimis mesaj, :"fata eu voiam sa iesim numai ca mai tarziu. pe la 8happy te sun eu. " cand a venti ora 8 am sunat-o de 10 ori straight facesi n-a raspuns. apoi am sunat-o pe mama ei si mi-a zis ca este in plimbari cu sa zicem X...(o colega) mam simtit asa de oribil sad. si i-am zis saa stea de acum cu ea;; asa si n-am mai vb;; azi cand am mers la scoala nici macar o vorba. ea era fericita de crapa pamantul straight face si eu am stat toata ziua in banca,. probabil ca nici macar nu ii pasa;.;; please help me cu un sfat crying ca mor aici,,, sad

1 răspuns:
| Fuchii a răspuns:

: ) Măi sunt niște certuri adolescentine. Împăcați-vă adică întot deauna una va vrea să o facă geloasă pe cealaltă...