| anonim_4396 a întrebat:

Eu m-am certat cu cea mai buna colega a mea...si nu stiu din ce motivcryingAm sunat-o si am intrebat-o dar mi-a inchis telefonulsad nu stiu ce sa fac. Sper sa ma ajutati voi.

MULTUMESC!hee hee

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cum adica? te-ai certat, dar nu stii de ce.Intreab-o pe colega ta la scoala de ce este suparata pe tine.

| Elena1234456 a răspuns:

Trimite-i un sms sau intreab-o la scoala ce a patit.Si gandeste-te si daca ai facut ceva nefiresc happy.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Lasi sa treaca o zi - doua, apoi iesiti undeva si vorbesti cu ea fara a ridica tonul sau fara sa o iei peste picior.
E nevoie de putin timp ca sa-i treaca supararea.

| fluturas a răspuns:

Cu ce sa te ajutam? confused
nu putem sa stii noi din ce cauza v-ati certat voi big grin, dar se pare ca face ea prea multe fite, probabil chiar nu mai vrea sa vorbeasca cu tine si nu stie cum sa-ti zica big grin ai putea sa povestesti cu ea fata in fata si sa-ti spuna ce s-a intamplat daca chiar ati fost prietene f bune si crezi ca e bina sa discutati, dar eu zic sa o ignori big grin asta daca tu nu ai gresit cu nimic si pur si simplu ea nu mai povesteste cu tine las-o in pace, nu o mai stresa cu telefoane si nici tu nu mai vb cu ea happy pana la urma o sa-i para ei rau si o sa-ti ceara scuze tonguewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Offff...pai daca zici ca e colega intreab'o la scoala daca nu vrea sa iti zica si te respinge pai roga e cineva sa o intrebe :"Te'ai suparat pe...(cum te cheama pe tine)? Daca da dc?"si poate ii zice Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| chupachups1234 a răspuns:

'Te-ai certat cu ea si nu stii din ce motiv'? Poate s-a suparat pe tine si nu stii din ce motiv.

| sabiiiiiina a răspuns:

Macar putea sa-ti spuna de ce v-ati certat. Nu sa-ti inchida telefonul big grin Intreab`o la scoala happy

| LoooVe <3 a răspuns:

Data viitoare cand o vezi o intrebi de ce ti-a inchis telefonul si va dati explicatii, va scuzati, una alteia. Multa bafta in relatia ta cu prietena happy