| knnight a întrebat:

Cn rasp repede are funda! cum se baga muzica pe tel prin bluetoth?straight face

Răspuns Câştigător
| emaalexandra97 a răspuns:

Intai descarci muzica de pe net, apoi activezi bluetoth-ul din telefon.pentru cel din calculator, apesi pe bulina aceea si iti apare numele telefonului, apesi pe numele telefonului si apoi dai pe my bluethooth si dai pe bluethooth service discovery, se vor aprinde acele semne de sus si dai click dreapta pe a 7-a figura, la send objects.mai departe, cand iti apare locul acela de unde ai descarcat muzica, iti apare jos acolo, spatiul acela de jos unde scrie ceva, si dai pe al doilea, apoi iti apar muzicile tale si doar apesi pe ele.succes

3 răspunsuri:
| SEXobeat a răspuns:

Pai ii un parat mic care se baga in unitatea centrala si trebuie activat blootutu la tel si la PC dupa care merge ca si cum ai trimite de la tel la tel

| selena_5281 a răspuns:

Tre sa ai o chestie mik pentru bluetooth care o bagi in pc si poti transfera pe telefon.ca altfel nu ai cum.am incercat si eusad

| SkRiLlExME a răspuns:

Pai cand bagi bluetothul apare jos dreapta ceva nous apasa click dreapta dai sent a file cauti aparatu alegi ce trimiti si gata