| XK a întrebat:

Comtabilitate intre baiatul fecioara si fata capricorn? >:

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Teoretic foarte bună. Amândoi au zodii de Pământ, deci compatibilitatea e mare din acest punct de vedere.
Dar: Fecioara este o fire perfecţionistă de-a binelea, Capricornul este de multe ori neserios. Şi chiar dacă Fecioara are nevoie de puţină relaxare, de multe ori nu iese aşa cum trebuie, asta pentru că nativul Capricorn poate deveni ironic, lucru ce irită Fecioarele.
Capricornul îşi va dori să urce cât mai mult pe scara ierarhică profesională, Fecioarei îi va plăcea acest lucru, îl va aprecia, poate chiar îl va susţine.
Fecioara este genul de nativ care intră în adâncul personalităţii Capricornului care are nişte probleme la exprimarea sentimentelor, deci nu trebuie să vă faceţi griji.

| Laura a răspuns:

Ce legătură au zodiile?

| ella369 a răspuns:

In primul rand. Ai adresat o intrebare de 7 cuvinte si nu ai fost in stare sa tastezi corect. 2 Cauta pe net. Iti garantez eu ca gasesti. 3 Daca crezi in compatibilitatea zodiilor e cea mai mare prostie. Succes

| Zole a răspuns:

Esti compatibil orice zodie ai fii si orice zodie ar fi ea daca va placeti unu pe altu