| anonim_4396 a întrebat:

Conditie fizica - Jogging.In primul rand as dori sa imi cer scuze pentru categorie, stiu ca trebuia sa postez la sport dar, dupa cum bine stiti, categoria asta este cea mai vizualizata.Si acum, sa incepem.Conditia mea fizica nu este prea buna, cand eram mic faceam sport si nu aveam probleme cu ea insa in ultimii ani am cam neglijat-o.Am anumite lucruri in cap insa as vrea sa stiu si parerea voastra, asa ca nu ma mai lungesc cu vorba(lucru care il fac destul de des).
Din punctul vostru de vedere, cat de des ar trebui sa fac jogging?

La cate zile? Cand este recomandat sa fac acest lucru? (intre 15:00 - 00:00)

Si, nu in ultimul rand, avand in vedere ca nimanui nu-i place sa alerge singur, este cineva dispus sa ma acompanieze?

Fiind un lucru bun pentru conditia fizica, cat si pentru sanatate, sper sa gasesc macar o persoana care si-ar dori acest lucru, si care sa stea in cartier cu mine(Floreasca) - parcul Floreasca, Verdi, Parc patinoar floreasca.(PM daca doreste cineva).
Astept raspunsurile voastre referitoare la intrebarea de mai sus. O zi buna tuturor!

Răspuns Câştigător
| piti_6781 a răspuns:

Robert cel mai bine sa alergi de doua ori pe zi dimineata si seara e bine sa alergi in primul rand singur pentru ca in timp ce alergi iti poti pune ordine in ganduri.Si in al doilea rand daca colegul tau a obosit si se opreste vei fi si tu nevoit sa te opresti.