| Eliut a întrebat:

Cum pot sa-mi cultiv mintea, in afara de a citi, pentru ca imi intra in cap, si se dizolva toata informatia citita?
Apoi...

Cum as putea sa ma tin de ceva? Sa zic de... sport... nu am conditie fizica prea buna, iar cand e vorba sa ridic de gantere sa fac jogging, flotari, genoflexiuni si din astea, pur si simplu mi se pare in zadar si nu mai fac acel lucru. Cand m.am uitat la Rocky, toata seria, am inceput asta, iar cand am vazut ca sunt tot asa, am renuntat. Va rog ajutati.ma, si nu uitati de prina intrebare si fundita! big grin

1 răspuns:
| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Întâi descoperă ce vrei să faci, pune pe o hârtie ce dorești. Iar dacă dorești și condiție fizică și intelectuală îți sugerez să te apuci de yoga.