| boxing a întrebat:

Considerati ca Chace Crawford ar fi barbatul perfect din punct de vedere fizic? As dori si o parere din partea baietilor.
http://www.wallpaperswala.com/......-dress.jpg

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da,e frumos, inalt cu muschi, blond cu ochii albastri, e simpatic.Dar nu ma atrage din nici un punct de vedere.

| BrokenArrow a răspuns:

Nu. Există specimene de sex masculin mai frumoase thinking

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Nu, nu mi se pare "perfect", adica nici pe aproape.
Adica da are ochii albastri, are ochii frumosi, dar am vazut baieti cu ochi si mai frumosi ca astia.
In plus mi se pare ca are nasul cam "mare" (bine ca asta nu insemna ca il strica nasul), si are si gura cam mare.
Si pe deasupra, nu-mi place nici frizura lui straight face
Parerea mea... nu prea ma atrage
Pa, pa happy!